Graner

› Mapa 2

Janet Novás

Amb "Proto" (títol provisional)

Convocatòria oberta - Modalitat A - Associada

+info

Andrea El Ameri

Amb "Doma"

Convocatòria oberta - Modalitat B - Creació

+info

Richard Mascherin

Amb "CAER, CAER, CAER"

Convocatòria oberta - Modalitat B - Creació

+info

Olga Álvarez La Taimada

Amb "El Jardí"

Convocatòria oberta - Modalitat B - Creació

+info

Paula Quintana

Amb "Huerto"

Convocatòria oberta - Modalitat D - Investigació

+info

Carolina Campos

Amb "Buraco"

Convocatòria oberta - Modalitat D - Investigació

+info

Talia de Vries i El Manisero El Manisero

Amb "Noir, c’est pas noir"

Convocatòria oberta - Modalitat D - Investigació en espai escènic

+info

Jou Serra

Amb "Range in between"

Convocatòria oberta - Modalitat D - Investigació en espai escènic

+info

Candela Capitán

Amb "19762. Solos y Conectados"

Convocatòria oberta - Modalitat E - Emergents

+info

Guillem Jiménez laSADCUM

Amb "Aclucalls"

Convocatòria oberta - Modalitat E - Emergents

+info

Júlia Barbany

Amb "Diversión obligatoria"

Convocatòria oberta - Modalitat E - Emergents

+info

Marina Pravkina JazzBetween

Amb "Grooves"

Convocatòria oberta - Modalitat E - Emergents

+info

Magdalena Garzon Amb Investigació en metodologies

d’audiodescripció en dansa

Convocatòria oberta - Modalitat F - Metodologies pràctiques

+info

Improvável Produções Amb Prácticas de exceso

y el rigor de la explosión

Convocatòria oberta - Modalitat F - Metodologies pràctiques

+info

Raquel Gualtero

Amb "Panorama"

En col·laboració amb Dansa Metropolitana

+info

Los Detectives

Amb "Concrete Matter"

En col·laboració amb Dansa Metropolitana

+info

Adriano Galante

Amb "Demoledora"

En col·laboració amb L'Auditori

+info

Albert Quesada

Amb "Desert"

En col·laboració amb L'Auditori

+info

El Pollo Campero, comidas para llevar

Amb "El futuro"

En col·laboració amb el Festival TNT

+info

Big Bouncers

Amb "Plata"

En col·laboració amb el Programa Suport a la Creació de FiraTàrrega

+info

Cris Blanco

Amb "Grandissima Illusione"

En col·laboració amb Festival Grec de BCN

+info

Ça Marche

Amb "Cantus gestualis"

En col·laboració amb Festival Grec de BCN

+info

Magí Serra

Amb "Condens"

En col·laboració amb RPM

+info

Eulàlia Bergadà

Amb "Very Very Slightly"

En col·laboració amb Festival Sismògraf

+info

Blanca Tolsà

Amb "Ecoica"

En col·laboració amb Dansa Metropolitana

+info

Serrucho

Amb "Objeto-Tiempo"

En col·laboració amb Festival TNT

+info

Lara Misó Colectivo Sin Par

Amb "No es amor"

En col·laboració amb Dansa Valencia

+info

Lali Ayguadé

Amb "Runa"

En col·laboració amb Festival Grec BCN

+info

María Jurado

Amb "Black sun"

En col·laboració amb Festival Grec BCN / IT

+info

Byström Källblad

Amb "City Horses"

En col·laboració amb Sismògraf

+info

María José Arjona

Exposició María Teresa Hincapié

En col·laboració amb MACBA

+info

Humanhood

Amb "Infinit"

+info

Aina Alegre

Amb "This is not, an act of love and resistance"

+info

Núria Guiu

Amb "Cyberexorcisme"

+info

Javier Guerrero

Amb "caosmeditativo"

+info

Miquel Barcelona

Amb "Rojos"

+info

Manel Salas i Núria Andorrà

Amb "Miratge"

+info

Amaranta Velarde

Amb "Desbordes"

+info

Pauline L.Boulba

Amb "As Buffard As Possible"

+info

Marta Ziólek

Amb "Larva"

+info

Pol Pi

Amb "Alexandre"

+info

Caterina Mora

Amb "una otra conferencia performática (más bastarda que barata)"

+info

Alberto Cortés

Amb "El Ardor" i "El camino del ardor"

+info

Néstor García

Amb "Desktop Archives 2.0"

+info